A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariglen Hazizaj - Mbeta Ne Kurbet


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

06/10/2017

2017-10-06T17:28:29

Ne Greqi Ne Itali
Iku Shkoj Gjith Kjo Rini
Hallin Tim As Kush Se Di
Se Ndjej Mall Dhe Dhemsuri

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

Zemra Po Me Pervelohet
Po Me Digjet Zjarr
Per Ty O Moj Nena Ime
Malli Me Ka Marr

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

lyrics.al © 2007 - 2018