A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariglen Hazizaj - Mbeta Ne Kurbet


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/10/2017

2017-10-06T17:28:29

Ne Greqi Ne Itali
Iku Shkoj Gjith Kjo Rini
Hallin Tim As Kush Se Di
Se Ndjej Mall Dhe Dhemsuri

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

Zemra Po Me Pervelohet
Po Me Digjet Zjarr
Per Ty O Moj Nena Ime
Malli Me Ka Marr

Refreni:
Vaj Me Det Kjo Puna Ime
Vaj O Vaj Me Det
Iken Vitet Pa Kuptuar
Mbeta Ne Kurbet

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018