A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Marigona - Ah Sa Keq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Participating in

Top Fest 3


n'Mengjez une zgjohem Sakt ora 12 Shtratin e Kam Bosh ne Banes kam Mbetur Vet Athua Cka ka Ndodh Kam Filluar Te Mendoj Ku osht Lochka Jeme Koken Mua T'Ma Lemoj As Nuk Ka Kafe Ktu Ne Tavoline
Si Per Her Kur S'Bashku Ne Gjithmon e Pim Ku Je Shku Ti Pse Nuk Mund Ty Te GJej Tash As Per PEs Pare Pa Ty Un Smund Te VLej..

Ref 2X:
Ahh Sa Keq Pa ty Kur Shkon Asgje Ktu Ne SHpi Nuk Bon Pse Me Ik E SHkon Ne Pun Ahh Kjo Mendjen Kejt Ma Lun.

A Je Grua Ty apo un Sjom Burr Une Rri vetem Ne Shpi E ty Lazdron Ne Pun Shume Qudi Osht Kjo Koha Shume Ka Ndrru Burrat Me Nejt N'Shpi E Grat Me Shku Me punu Nuk E Di Se A Eshte Kshtu Me Mire Let Punon Gruja E Un Do T'Jem Ma E Lir Une E Kam Hallin Se Si Do T'Ja BOj Pa At Kush Do T'Bej Hyzmet Per Mu Ton Diten E Gat.

Ref 3X:
Ahh Sa Keq Pa ty Kur Shkon Asgje Ktu Ne SHpi Nuk Bon Pse Me Ik E SHkon Ne Pun Ahh Kjo Mendjen Kejt Ma Lun.


Lyrics submited by  rinaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018