A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marjol Rrapaj

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  39
BIOGRAFIA: Marjol Rrapaj is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 27 Dhjetor 2011, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Jam Betur Rende". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Dallandyshe (Ku Ke Lindur)". Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "S'ke Sherim Or Djale". Më datë 21 Tetor 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Me Ty Dua Te Vdes". Më datë 22 Shkurt 2014, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Hidhe ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ylli Alushaj

Altin Myftari

Shpetim Selami

Gramoz Tomorri

Sokol Fejza

Redi Penko

Arjan Zika

Klordian Rama

Vasillaq Gremi

Behar Spahiu


Tags: Marjol Rrapaj, Marjol Rrapi, Mariol Rrapaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018