A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marko Strazimiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marko Strazimiri is a popular singer of Pop & Kids music. Në Qershor 2015, Marko Strazimiri merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Nuk Di Se Cfare Te Them". Më datë 3 Nëntor 2015, Marko Strazimiri publikon videoklipin "Te Nesermen E Pres". Në vitin 2016, Marko Strazimiri merr pjesë në Gjeniu I Vogel 7. Më datë 19 Shkurt 2016, Marko Strazimiri publikon videoklipin "Ti Je Legjenda". Në Qershor 2016, Marko Strazimiri merr pjesë në JESC 2016 me këngën "Music Makes My Day". Më datë 26 Shkurt 2018,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dritan Maraj

Plator Abazi

Dario Zela

Soni Alidemit

Stiv Mello

Elton Ismaili

Tiri

Edmond Cibaku

Reni Elbasanit

Desti Musta


Tags: Marko Strazimiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018