A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marsel Ademi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Marsel Ademi is a popular singer of Ethno music. Më datë 7 Maj 2015, Jkn publikon videoklipin "Sa Je Fiksu", në bashkëpunim me Marsel Ademi. Më datë 9 Korrik 2015, Rati publikon videoklipin "Dale Ngadale", në bashkëpunim me Marsel Ademi. Më datë 26 Korrik 2016, Labinot Rexha publikojnë videoklipin "Syte E Tu", në bashkëpunim me Marsel Ademi & Loni. Më datë 18 Mars 2017, Marsel Ademi publikon videoklipin "Panamera". Më datë 17 Korrik 2017, Marsel Ademi & Naldi publikojnë videoklipin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fatmir Sula

Altin Tirona

Soni I Vogel

Skender Buzoli

Mursel Murseli

Emi Loca

Marseli

Adi Sybardhi

Sulltan Hajolli

Lulzim Morina


Tags: Marsel Ademi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018