A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marsela Çibukaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  36
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marsela Çibukaj is a popular singer and songwriter of Pop music. Prej moshes 8 vjecare ka jetuar ne Itali ku dhe po perfundon studimet per Juridik. Passioni i saj per muziken behet evident qe ne moshe te vogel, ne cdo eveniment festiv familjar ajo tregonte aftesit e saj ne kanto. Ne moshen 14 vjece nis te marre leksionet e para ne Kanto dhe kitarre. Me nje here mesuesit e cilesojne si Mezzo soprano me timbrik Blues/soul. Fale rrethit te miqesise dhe koncerteve live qe ajo kishte mundesi te ndiqte ne Rome, i ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Finalist)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Olta Boka

Juliana Pasha

Elia Zaharia

Xhejsi Jorgaqi

Jonida Vokshi

Adalena Seferi

Mimoza Ahmeti

Xhoi Bejko

Ketlin Pjalmi

Enxhi Nasufi


Tags: Marsela Cibukaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018