A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
MAX Production

Tags: Max Production, Maxproduction

MAX Production is a very famous video production. Max Production është një kompani e plotë të prodhimit të videove. Max Production shërben si një firmë konceptuale e projektimit dhe marketingut dhe është e specializuar në zhvillimin e idesë, tregimit, prodhimin branl për film dhe televizion. Max Production vlerësohet si produksioni më i mirë në të gjitha trevat shqiptare. Kanë fituar disa çmime si: "BEST VIDEO" në VFM'12 për videon Alban Skënderaj - Mirësevjen në shpirtin tim. "Bst Video" në ...

>> Full biography >>


  • Find MAX Production on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  22

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018