A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Maya Alickaj - Bubulina


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Song from the album:

"Lege Lege"


(4x)
bu bu bubulina
(2x)
vajza me fustan te ngusht
bu bu bubulina
(2x)
esht e plakut mjeker shtupe
bu bu bubulina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

(2x)
o ti plak o mjeker shtupe
bu bu bubulina
pse se marton ate qube
bu bu bublina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

e martoj po si gjej burre
bu bu bubulina
bjere ketu se e marr une
bu bu bubulina

ref;(4x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina
bu bu bubulina si vesa me tranda fila


Lyrics submited by Shqipja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018