A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Maya Alickaj - Hall Me Ty Qef Me Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T09:38:40

Song from the album:

"24 Karat"


nuk e di se kur gabova
kur te lash a kur te mora
bera mira bera keq o si tja bej
o si ta ndreq . x 2
ref x 2: hall me ty qef me ty te kam dite nat ne sy kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja
mos u tall me dashurine eshte si lule do kujdes ta kam falur shpirtin tim o fale mend
sa te ksh jet x 2 .
zemrat tona jan marr vesht rrin bashk e zbehen dy e keshtu moj zemra ime
o je per mua o jam per ty
ref x 4: hall me ty qef me ty te kam dit e nat nesy kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja
kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja


Lyrics submited by  helena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018