A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mazllom Mejzini

Tags: Mazllom Mejzini, Mazllum Mezini

Origin: Gjakovë    Residence:        Age: 87   Zodiac sign: ♏ Akrepi  
Mazllom Mejzini is a popular singer. Mazllom Mejzini lindi në qytetin e Gjakoves. As prindërit e aq më pak familjarët e tjerë dhe as askush tjetër nuk do ta mendonte se ky yll do ta shndërrisë qytetin e Gjakovës por dhe shumë më gjërë, për 74 vjet me radhë. Kopertina e librit kushtuar Mazllom Mejzinit Mazllom Mejzini do të shfaqte prirjen e tij për muzikë që në moshë shumë të njomë. Në klasën e dytë të shkollës fillore, si 8 vjeçar ai do ta ketë koncertin e parë, natyrisht pa...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  2.4 / Votes cast:  9

Këndojnë Bilbilat


» Add A Song »


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018