A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - B-Day Party


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  29

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2014

2014-05-10T00:07:09

Song from the album:

"Emceeclopedy"


YES Sir
Jordan Nike Air
Beati hyper vi i hi si n'CYPHER
A je ni ti haver
Mas mirti naj her
Ky tipi e jointi
Kan met qu ty Higher

Rruges drejt suksesit thirem nclub un e dhezi
t'Dridhi eshna n`harmoni tshti me kcy shum crazy
Keep the fire blazing jeni live me MC Kreshen
Peace e kena rrethin sikur sheja Mercedesit
Rob a ban on my hand ligji pom thot them
Bitchi shum i trent po lyp ONE NIGHT stand
Spo muj me mar me men sa shum mi ka mar ment
Pom thrret a po vjen bojna party nshpi tem

REF:2x
Thirem ti niher on your birthday party
Shake it syni jem dat sexy body
Jo se kom problem as nuk du me dit fare
Sonte si n`harlem na po dojm me gjujt pare

masi po bjen llafi , na jena me Ralphin(Lauren)
jena ardh pi marsi op bashk me allfin
cash full zarfi , Polo blue qarshafi
jeni tdopt me axhin .. HAJDE TJU PERQAFI
Shawty po bon dirty moves n`birthday party
Qe po ma han mu kjo po shihet ashiqare
Dashnija veq te paret , bot e hileqarit
Na bojm Hustle mami s`shesim fore t`superstarit
Rreth e qark qytetit lekt vakprej xhepit
Nvrap si Foresti bulevard me ngjyra prej gjethev
Me standard t`buxhetit secili flet per veti
Emni tash po dihet Per Inati Njoni Tjetrit (PINT)

REF:
Thirem ti niher on your birthday party
Shake it syni jem dat sexy body
Jo se kom problem as nuk du me dit fare
Sonte si n`harlem na po dojm me gjujt pare

Hedat e mallit si dredhat e Marley-it - hehe po paguhen met madhe(x6)

REF:
Thirem ti niher on your birthday party
Shake it syni jem at sexy body
Jo se kom problem as nuk du me dit fare
Sonte si n`harem na po dojm me gjujt pare


Lyrics submited by  Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018