A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ah Dashni E Vjeter

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Ah Dashni E Vjeter


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  71

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Per Ju"

Song from the album:

"Ah Dashni"
U largova u largova
Po me zemër kurr s'të harrova.

Ref:2 x
Ah dashni, dashni e vjetër
S't kisha lan n'dor dikujt tjetër
Edhe pse te lash dikur
Me t'harru nuk munda kurr

Ende zemra m,therr per ty
malli m`djeg per ata sy

Ref:5 x
Ah dashni, dashni e vjetër
S'te kisha lan n'dorë dikujt tjetër
Edhe pse te lash dikur
Me t'harru nuk munda kurr


Lyrics submited by Girl-lena-liebt Meden
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018