A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Ah Moj Jet


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  56

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/09/2015

2015-09-15T11:56:49

midis rruges me ke lan
as nje fjal nuk ma ke than
as skam qen ndojher per ty
qe sot shpinen ma ke kthy

Ref:
ah moj jet ah moj jet
dikush qan e dikush qesh
dikan gjumi nuk e zen
e dikush i qet po flen

nuk e di ku kam gabu
se pa ty jam tu jetu
nuk e di qfar faji kam
se pran teje ma nuk jam

Ref:
ah moj jet ah moj jet
dikush qan e dikush qesh
dikan gjumi nuk e zen
e dikush i qet po flen


Lyrics submited by Girl-lena   vivakosova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018