A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Cke Moj Zemer


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  42

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"


qke moj zemer qe vun sot
pse ne syt e tu paska lot
te kam dasht e me ke dasht
s,paska qen e shkruar tjemi bashk

Ref.(2) bota edhe jeta krejt kan me u ndryshu
por dy zemrat tona kurr s,kan me u harru

qke moj zemer qe vun sot
pse ne syt e tu paska lot
te kam dasht e me ke dasht
s,paska qen e shkruar tjemi bashk

Ref (2) bota edhe jeta krejt kan me u ndryshu
por dy zemrat tona kurr skan me u harru


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018