A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Mire E Keq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"


Gjdo dite e gjdo nate
te kam thirr me emer
ste kam thir me zah
te kam fol me zemer
qka kam dasht met than
gjithmon e ki dit
rri sonte me mua se shum jam merzit

mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do
mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do

Gjdo dite e gjdo nate
te kam thir me emer
ste kam thirr me zah
te kam fol me zemer
qka kam dasht met than
gjithmon e ki dit
rri sonte me mua se shum jam merzit

mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do
mire mire kur po vjen
keq keq kur pom len
mos mos mos shko
rri pran shpirtit qe te do


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018