A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - S'jam Pendu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"


jemi dasht e kemi dal
mi ke then ma t,mirat fjal
kemi qesh e kemi lujt
por ne fund m,ke lan me vujt

s,te harroj s,te harroj
si dikur te dashuroj
s,jam pendu s,jam pendu
zemren qe ta kam dhuru

kemi fol per t,ardhmen ton
me the te dua pergjithmon
kemi qesh e kemi lujt
por ne fund m,ke lan me vujt

s,te harroj s,te harroj
si dikur te dashuroj
s,jam pendu s,jam pendu
zemren qe ta kam dhuru


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018