A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Prape Te Du


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prap Të Dua"

Song from the album:

"çka Ka Zemra"


Koh e gjat na ka nda
sa shum malli me kish marr
kur pa prit mas te pash sot
thash se shkove n`tjeter bot
prit njeher te shoh me sy
e ti flas dy fjal me ty
ta kujtom kohen e vjeter
s`ma don zemra as nje tjeter

Prap te du
prap te du
dashuria ska ndryshu
nje mije vjet me jetu
zemra smundet met harru
prap te du
prap te du
dashuria ska ndryshu
nje mije vjet me jetu
zemra smundet met harru

Koh e gjat na ka nda
sa shum malli me kish marr
kur pa prit mas te pash sot
thash se shkova n'tjeter bot
pri njeher te shoh me sy
e ti flas dy fjal me ty
ta kujtojm kohen e vjeter
sma don zemra as nje tjeter

Prap te du
prap te du
dashuria ska ndryshu
nje mije vjet me jetu
zemra smundet met harru
prap te du
prap te du
dashuria ska ndryshu
nje mije jet me jetu
zemra smundet met harru

Prap te du
prap te du
dashuria ska ndryshu
nje mije jet me jetu
zemra smundet met harru
prap te du
prap te du
dashuria ska ndryshu
nje mije jet me jetu
zemra smundet met harru


Lyrics submited by  gonna   Trimi93
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018