A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Mos Me Thuaj Shko

Audio

Video Link

Meda - Mos Me Thuaj Shko


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"
Po kthehem te ti
krejt po i pranoj
se ende te dua
ende spo t'harroj
Perqafom njehere
embel si dikur
sikur n,jeten tande s ,kam lenduar kurr

Ref:1x
Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
mos me lendo

Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
se zemra te do

Po kthehem te ti
krejt po i pranoj
se ende te dua
ende spo t'harroj
Perqafom njehere
embel si dikur
sikur n,jeten tande s ,kam lenduar kurr

Ref: 3x
Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
mos me lendo

Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
se zemra te do


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018