A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë

Audio

Video Link

Meda - A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"
Mes dy zjarresh une kam ra
me ka marr malli per ate za
shum dashni kam pas me ty,
kisha dasht te ti me u kthy

shum dashni kam pas me ty,
kisha dasht te ti me u kthy

Ref: [2x]
A me te thirr
a mos me te thirr
Se pa ty nuk ndjehem mirë

Mos me të thirr
Nuk po me rrihet
E me te thirr
Zani po me dridhet

Mes dy zjarresh jam
Se me fol zemer spo kam

Mes dy zjarresh une kam ra
Kisha dashte sonte me te pa
Kisha dashte me nejt me t
E me fol me kater sy

Kisha dashtë me nejt me ty
E me fol ne kater sy

Ref: [2x]
A me te thirr
A mos me te thirr
Se pa ty nuk ndjehem mirë

Mos me te thirr
Nuk po me rrihet
E me te thirr
Zana po me dridhet

Me dy zjarresh jam
Se me fol zemer spo kam


Lyrics submited by  Fortesa1si
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018