A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Po T'kam Than


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"


Per here te pare
Kur kemi nejt
Un ne zemer
Te kam mbet
Prej se erdha ne jeten tande
Kurr rahat pa mu su bane
N’syte e tu kur t’kam shiku
Jeta jote u ndryshu

Ref: 1x
Po po tkam than
Asnjehere skam me t, lan
Po po po o shpirt
Me ty nata mbahet dite

Per here te pare
Kur kemi nejt
Un ne zemer
Te kam mbet
Prej se erdha ne jeten tande
Kurr rahat pa mu su bane
N’syte e tu kur t’kam shiku
Jeta jote u ndryshu

Ref:1 x
Po po tkam than
Asnjehere skam me t, lan
Po po po o shpirt
Me ty nata mbahet dite


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018