A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Shkove Ti Shkove

Audio

Video Link

Meda - Shkove Ti Shkove


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Molle E Ndaluar"


Sa here t’kam than
Nuk qaj me per ty
Gjithmon premtimet
Ne jete I kam thy

Sa her t’kam than
Me fjal skam me te thirr
Por kurr me zemer
Ste kam than lamtumir

Ref: 1x
Shkove ti shkove
Qava me lot
Plaga e djeshme
Po me dhemb sot

Shkove ti shkove
Zemra mu thy
Ma le kujtimin
Lotin ne sy

Sa here t’kam than
Me skam me te taku
Te gjitha rruget
Tek ti me kan qu

Sa here tkam than
Me fjal skam me te thirr
Po kurr me zemer
Skam me te than lamtumir

Ref: 2x
Shkove ti shkove
Qava me lot
Plaga e djeshme
Po me dhemb sot

Shkove ti shkove
Zemra mu thy
Ma le kujtimin
Lotin ne sy


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018