A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Maturant


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Molle E Ndaluar"


Maturant o maturant
Sonte kem me u pershendet
Neser kenga edhe loti per kujtim kan me na mbet

Qdo fillim ka nje takim
Qdo shoqni ka nje kujtim
aaaaaaaaaaaa
Ka nje kujtiim

Ska njeri pa deshir
Ska as fund pa lamtumir
aaaaaaaaaaa
Pa lamtumiir

ref.
Maturant o maturant
Sonte kem me u pershendet
Neser konga edhe loti per kujtim kan me na mbet

Maturant o maturant
Sonte kem me u pershendet
Neser kenga edhe loti per kujtim kan me na mbet

2.
Edhe sonte jemi bashk
Neser ska takim ne klas
aaaaaaaaaaaa
Takim ne klas

Ska njeri pa deshir
Ska as fund pa lamtumir
aaaaaaaaaaaaaa
Pa lamtumiir

ref.
Maturant o maturant
Sonte kem me u pershendet
Neser kenga edhe loti per kujtim kan me na mbet

Maturant o maturant
Sonte kem me u pershendet
Neser kenga edhe loti per kujtim kan me na mbet

Maturant o maturant
Sonte kem me u pershendet
Neser kenga edhe loti per kujtim kan me na mbet


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018