A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dy Tri Here (Me Shkoi Dora N'telefon)

Audio

Video Link

Meda - Dy Tri Here (Me Shkoi Dora N'telefon)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Molle E Ndaluar"


1.
Me shkoj dora n,telefon e deshta met thirr moti zemra naj kan nda fjala lamtumir

ref
Dy tri her kam provu dy tri her jam pendu dy tri her pa asnje fjal telefonin e kam ndal

2.
Ah sa shum ka dasht ky ky shpirt prap me ty me fol dy tri her tu e shtyp numrin mu ka ngri kjo dor

ref:3x
Dy tri her kam provu dy tri her jam pendu dy tri her pa as nje fjal telefonin e kam ndal


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018