A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Keq Kam Fjet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2014

2014-07-16T10:50:36

Keq kam fjet e Keq jam qu fjalt e kqija kam n'degju
Keq per mu e Keq per ty
po dojn zemrat me naj thy...
vin te ti e per mu flasin vin te un zemren ma plasin
me fjalt t'huja shum po vuj hajde vet e shka dush thuj

refrain:(2x)
A e than a ske than se ket zemer ke me lan a asht rren a e vertet hajde hajde tregom drejt...

Keq kam fjet e Keq jam qu fjalt e kqija kam n'degju
Keq per mu e Keq per ty
po dojn zemrat me naj thy...
vin te ti e per mu flasin vin te un zemren ma plasin
me fjalt t'huja shum po vuj hajde vet e shka dush thuj

refrain:(2x)......(2x)


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018