A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Shko Atje Ku Nuk Jam Unë

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Shko Atje Ku Nuk Jam Unë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/11/2008

2008-11-03T00:53:37

Mos me thuaj se me do
ik prej meje me harro
mos kerko asgje prej meje
du t'jem sa me larg teje

Ref:2x
Shko atje ku nuk jam une
harro se t'kam dashur shume
mos u kthe te me lendosh
kurr me mua s'do t'vallzosh

Dua sonte te kendoj
t'gjitha dhimbjet ti harroj
mos kerko meshir nga une
ti mlendove kur te deshta shume

Ref:2x
Shko atje ku nuk jam une
harro se t'kam dashur shume
mos u kthe te me lendosh
kurr me mua s'do t'vallzosh

Ref:2x
Shko atje ku nuk jam une
harro se t'kam dashur shume
mos u kthe te me lendosh
kurr me mua s'do t'vallzosh


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018