A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Kthehu Përsëri

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Kthehu Përsëri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/11/2008

2008-11-03T00:53:37

2x:
qe sa kohe ne u ndame
u banë s'disa vjet
per gabim te vogel
mu me lave vet

per gabim te vogel
te lus me u pajtu
sepse ne ket bot vetem ty te du
por te lutem me kupto
veq per dashurine
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri

kur te pash per nje natë
zemra ime ndashuri ra
ty moj vajz ty te thash
mos me le te pres tash
une te du une te du aty pa dyshim
nese ti me do kthehu sa sesht vone
por te lutem me kujto
veq per dashurine
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri
un pa ty s'mund t'jetoj kthemu perseri

buzt e tu mkan tregu
se me kishe vetem nje
prej kur shkove ti e dashur mu me lave vet
prej kur shkove ti e dashur mu me lave vet

ti nuk e kupton e dashur arsyen qe une jetoj
un jetoj per nazet tua dhe dashurine tone
une jetoj per nazet tua dhe per dashurine ton

dikur mthoshe se te dua tjeter kan nuk kam nket bot
tash fillove rrugen tjeter sdua t'jetoj kot
tash fillove rrugen t'jeter sdua tjetoj kot

sikur t'kisha n'perqafime do t'shtrengoja un aq fort
pajtoje ti zemren qe po mbytet n'lot
pajtoje ti zemren qe po mbytet n'lot
amaaaaaan hej amaaaan amaan


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018