A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Meda - Hajt, Hajt


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"çka Ka Zemra"


Asnjeher nuk kam mendu unè me vujt e ti me ulshu kur mas shumti dhimbje kam ti nuk don me dit ku jam ,kur mas shumti dhimbje kam ti nuk don me dit ku jam

hajt,hajt veq jeto per t,kalumen mos mendo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua ,hajt,hajt veq jeto per t, kalumen mos medo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua .

2.
asnjeher nuk kam mendu zemren tande me lendu kur t,pendohesh ne ket jet ke mem lyp e ske mem gjet ,kur t,pendohesh ne ket jet ke mem lyp e ske mem gjet

hajt ,hajt veq jeto per t,kalumen mos mendo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua ,hajt ,hajt veq jeto per,t kalumen mos mendo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua .


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018