A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Molle E Ndaluar


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  62

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Molle E Ndaluar"


Sa i rand qenka ky takim
Mos me fol me ty o shpirti im
Dikur dita as nata s`na ka Nda
Sot prej s`largu duhet veq me t`pa

Po t`shikoj si Mollën e Ndaluar
Po mendoj për kohën që ka shkuar
As një dit nuk kthehet në këtë jetë
Ti Largohesh pa u Përshëndet

REF:
E ndaluar e ndaluar
Per mu je gjithmonë
E ndaluar e ndaluar
Dashuria jonë

A t`kujtohet shpirt takimi i parë
U Bashkuam kurrë për t`mos u ndarë
Si Vjen fundi unë as ti se ditem
Ndarja erdhi atëherë kur se pritem

Po t`shikoj si mollën e ndaluar
Po mendoj për kohën që ka shkuar
As një dit nuk kthehet në këtë jetë
Ti Largohesh Pa u Përshëndet

REF: 2x
E ndaluar e ndaluar
Per mu je gjithmonë
E ndaluar e ndaluar
Dashuria jonë


Lyrics submited by Girl-lena   bani   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018