A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Dil Nje Her


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Per Ju"

Song from the album:

"Bjondinë"


Dil njiher me mu moj lulja n,pranver se vdiqa i mjeri ni her met mar er,dil niher me mu moj lulja n,pranver se vdiqa i mjeri ni her met mar er .

2.
buzen tonde t,ombel niher me ma fal kisha vdek i shkreti e prap isha n,gjall,buzen tonde t,ombel niher me ma fal kisha vdek i shkreti e prap isha n,gjall

ska gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin se ti veq ni stin ma ke bo krejt vitin,s ka gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin se ti veq ni stin ma ke bo krejt vitin afrohu ,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol,afrohu

,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol ,afrohu ,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018