A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - E Kam Dit


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Molle E Ndaluar"


E kam dit qe kthehesh e me thrret ne emer , e kam dit qe s'mundesh me harru ket zemer ,e kam dit qe kthehesh e me thrret ne emer ,e kam dit qe s'mundesh me harru ket zemer.

2x
fol ,fol si dikur se kjo zemer nuk esht gur ato dit qe s'te kam taku isha gjall po s'kam jetu

e kam dit qe loti per mu,tka piku ,e kam dit qe pram kemi me u bashku ,e kam dit qe loti per mu,tka piku,e kam dit qe pram kemi me u bashku.

2x
fol,fol si dikur se kjo zemer nuk gur ato dit qe s'te kam taku isha gjall po s'kam jetu.


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018