A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Ku Je, Ku Je


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Bjondinë"
Ku je ku je mori ku je
spo muj met pa as nuk pom sheh
ku je ku je mori ku je
ku mbeti besa qe ma dhe
un ne fillim te kam tregu
se ti ke qen vetem per mu
ku je ku je mori ku je
te lutem tash moj mos me le
ku je ku je mori llokum
une kam prit prej teje shum
s'kam besu e se kam dit
se me ja aq e pashpirt .

Ref 2x:
Qe sa koh sjem pa
merzia m'ka vra
eja qka po pret
zemra te therret.

Ku je ku je mori ku je
dil prej meje mos u fsheh
ku je ku je qe mke harru
e nuk te bjen ndermend per mu
nese pak me dashuron
eja t'lutem me trego
ku je ku je mori ku je
te lutem tash moj mos me le
ku je ku je mori llokum
un kam prit prej teje shum
s'kam besu e se kam dit
se me je aq e pashpirt

Ref 2x:
Qe sa koh sjem pa
merzia m'ka vra
eja qka po pret
zemra te therret


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018