A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Se Kam Zemren Gur

Live Video

Video Link

Meda - Se Kam Zemren Gur


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ah Dashni"

Song from the album:

"çka Ka Zemra"


A ke zemer,a ke gur qe pom sheh e s,pom del kurr qysh niher nuk u pendove shpirtin tim qe e lendove ,a ke zemer,a ke gur qe pom sheh e s,pom del kurr qysh niher nuk u pendove shpirtin tim qe e lendove.

ref.2x
jo , jo mos mendo se kjo zemer te thot shko se kam zemren si ti gur lamtumir s,mund te them kurr.

2.
a ke zemer,a ke gur qe pot thrras e s,pom del kurr a , kam qen i keq per ty qe s,po don mem pa me sy,a ke zemer a ke gur qe pot thrras e s,pom del kurr a,kam qen i keq per ty qe s,po don mem pa me sy.

ref.4
jo,jo mos mendo se kjo zemer te thot shko se kam zemren si ti gur lamtumir s,mund te them kurr.


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018