A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Moj Ti Qik


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2007

2007-06-01T12:39:34

Moj ti qik ne kmish te barrdh
A te bjen mend qiko per qat djale

Per qat djal qat djal zotnije
Qe po te sillet qik rreth shtepise

Qe po te sillet qik rreth shtepise
Veq me te pa qiko tuj qendise

Veq me te pa qiko tuj qendise
Tuj kajt hallet e me qarnise

Oh moj ti qik oh ne kmish boj pembe
Qojshe fjal qik ma kalle zemren

Qojshe fjal qik ma kalle zemren
Prej at dite vendi vend spo me zene

Prej at dite vend nuk muj me zane
Ani kurr se lahe mori qiko pa te zane


Lyrics submited by Valona




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018