A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ishte Nata E Fundit Ne Prishtine

Audio

Video Link

Meda - Ishte Nata E Fundit Ne Prishtine


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  76

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Baladat E Shpirtit"

Song from the album:

"Kenge Dasmash Nga Super Sonic"

Song from the album:

"Ku Je Ti"


2x:
Ishte nata e fundit ne Prishtin
kur me the papritmas lamtumirë
kur dy pika lot ne faqe t'ran
kur me the se e jotja ma nuk jam.

edhe pse me vrave me qellim
edhe pse ikja jote ska kuptim
do ta fal nese kthehesh perseri
se pa ty jo nuk po mund te rri.

a thu do ti kujtosh ato net
kur me thoshe kurr sdo tmbetesh vet
sikur veq nje her te ishim bashk
edhe nvdeksha nuk vdes me merak.

mbeta si I humbur ne ket bot
me ke lan te vetem dhe pa shok
ku I ke tash fjalet qe mi the
ku te mbet premtimi qe ma dhe...?

mbeta si i humbur ne ket bot
me ke lan te vetem dhe pa shok
ku i ke tash fjalet qe mi the
ku te mbet premtimi qe ma dhe...?


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018