A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ku Je Ti Ku Je Fsheh

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Ku Je Ti Ku Je Fsheh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2013

2013-04-26T07:53:04

Niher jam pa me ty
dy her zemra mu thy
tri her t'kam thirr me dal
t'kam prit e nuk je ardh

Diten smundem me t'gjet
naten smundem me fjet
n'andërr me vjen te pragu
m'del gjumi prej meraku

Ref:
Ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
te kam zemer te kam shpirt

Trendafili me erë
ne zemer me ke therr
mos ne jet tu kajt
mos ma ban kangen me lot

Diten smundme me t'gjet
naten smundem me fjet
n'andërr me vjen te pragu
mdel gjumi prej meraku

Ref:
Ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
te kam zemer te kam shpirt


Lyrics submited by Verim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018