A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Pavarsia


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  43

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/02/2013

2013-02-22T23:05:13

Song from the album:

"Per Ju"


heej n'syt e nanes pash dy lot
prej gëzimit po qan sot
sikur flasin lot në faqe
heej rrita djem per luft e paqe

Bjeri,bjeri qiftelis
sot osht dita e PAVARSIS
ndaq me than mat bukrin emer
o thuj niher KOSOV me zemer

Festoni,festoni festen ma te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n'kater ant e botes

Bini,bini o tupana
gjall i paska krejt djemt nana
paska gzim e paska lot
o na bashkon Kosova sot

Festoni,festoni festen ma te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n'kater ant e botes


Lyrics submited by Girl-lena   Waldrin777
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018