A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Qef Qef


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"As Kafe As Llafe"


Spo di ku me nejt
spo di ku me shku
me fal krejt ti fali
po qysh met harru
met fal krejt ti fali
po qysh met harru

ref:
Qef Qef zemra ka
veq prej teje mos
me'u nda me ty bi
e me ty qohem me
jetu paty spo msohem(2 her ref.)

Spo di a me fol
spo di a me shujt
nuk po di kujt me i
than sa shum jam
tuj vujt.
Nuk po di kujt me i than
oh sa jam tu vujt
ref:
Qef Qef zemra ka
veq prej teje mos
me u nda me ty bi
e me ty qohem me
jetu pa ty spo MSOhem (2 her ref.)


Lyrics submited by Girl-lena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018