A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Meda - Ti Je Larg


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"As Kafe As Llafe"


Nuk ka pas
as nuk ka me pas
Dashuri sikur e jona...

Veq nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sjan bashk
o dy ZEMRAT tona...

ref:3
Ee ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan dhe qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'komet harru...

Nuk jan than
as nuk kan me u than
ato fjal qe ne i tham....

Vec nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sme ke edhe
pse ste kam

ref:3
E ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan e qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'kam met harruu..


Lyrics submited by  arber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018