A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • As Kafe As Llafe

Meda - As Kafe As Llafe


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"As Kafe As Llafe"

Participating in

Zhurma Show 2008
Me m'pas thane s'kisha besu
Se shkojne vitet kurr pa u taku
Ah sa keq erdhi fundi
Njeri qenka ma i fort se guri

Refreni:
As Kafe As Llafe asgja ma ska mbete
E qka mendojn njerzit kurre sju del ne Jete
As Kafe as llafe asgja ma nuk ka
A ma ban hallall nese s'te shoh ma.

Me m'pas thane s'kisha besu
Se shkojne vitet kurr pa u taku
Ah sa keq erdhi fundi
Njeri qenka ma i forte se guri

Refreni:
As kafe as llafe asgja ma ska mbete
E qka mendojne njerezit
Kurre sju del ne Jete
As kafe as llafe asgja ma nuk ka
A ma ban hallall nese s'te shoh ma.


Lyrics submited by Girl-lena-liebt Meden
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018