A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Pse, Pse


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"As Kafe As Llafe"


po mka nxan ni hall i ran,kon e du nuk muj me mar,smuj me mar as muj me lan po as jo nuk muj mej than,smuj me mar as smuj me lan po as jo nuk muj mej than

ref 2
Pse,pse pse o zot per shkak tem dikush derdh lot,a e din se un me mujt nje minut nuk tla me vujt

o marak maraku i shkret kurr ma keq sjam ni nket jet, smuj me mar as smuj me lan po as jo nuk muj mej than,smuj me mar as smuj me lan po as jo nuk muj mej than

ref 4
pse,pse pse o zot per shkak tem dikush derdh lot a e din se un me mujt ni minut nuk tla me vujt


Lyrics submited by Girl-lena-liebt Medene-Cards (1)

U krijua nga Azdren 2018-07-04 23:10:12
Pse,pse pse o zot
per shkak tem
dikush derdh lot,
a e din se un me mujt
nje minut nuk tla me vujt

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018