A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - As Mir As Keq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"As Kafe As Llafe"


Hiq nuk du mem fol,
hiq nuk du mem thirr,hiq nuk du met thirr
s'du mem than mirdita,
e as lamtumir, e as lamtumir,

Refreni 2
Asmir e as keq s'du me ni prej teje,
qysh jam largu un,
largohu ti prej meje,

S'du mem than t'urrej
s'du mem than te du
s'du mem than te du

kurr pa ta ni zonin,
po du me jetu,
po du me jetu,

Refreni
as mir e as keq,
s'du me ni prej teje,
qysh jam largu un,
largohu ti prej meje,


Lyrics submited by Girl-lena-liebt Meden
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018