A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Kjo Eshte Jeta


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"As Kafe As Llafe"


E kujtoj nje mbramje vere kur ne dikur u takum
m'pate thanë se lumturia hiq me ty nuk paska fund ...........

ref1

Kjo esht jeta,kjo esht jeta sot po qaj e dikur qesha
nje qind vera mund te vin po at nat ma nuk ma bin,
kjo esht jeta ,kjo esht jeta sot po qaj e dikur qesha
nje qind vera me jetu me at nat si kisha ndrru...........

Deri vonë bisedum qeshe ti e qesha une
krejt harrum se n'këtë dynja ai qe qesh mundet me qa.........

2
Kjo esht jeta,kjo esht jeta sot po qaj e dikur qesha
nje qind vera mund te vine po at nat ma nuk ma bin..
kjo esht jeta ,kjo esht jeta sot po qaj edikur qesha
nje qind vera me jetu me at nat si kisha ndrru.............


Lyrics submited by Girl-lena-liebt Meden
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018