A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Jalla Shofer Jalla

Audio

Video Link

Meda - Jalla Shofer Jalla


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/05/2013

2013-05-03T08:57:34

Song from the album:

"Per Ju"


Jalla shofer jalla,
ty te lumt dora
Jalla shofer jalla,
ty te lumt dora

Sa shpejt na prune shofer
ne kto venet tona
Sa shpejt na prune shofer
ne kto venet tona

Jalla shofer jalla,
ty te lumt dora
Jalla shofer jalla,
ty te lumt dora

Jalla shofer jalla,
oh djal oh i ri e...
Jalla shofer jalla,
oh djal oh i ri e...

Sa fort po te lutem shofer,
mos e pi rakin e
Sa fort po te lutem shofer,
mos e pi rakin e

Jalla shofer jalla,
oh djal oh i ri e
Jalla shofer jalla,
hajde djal oh i ri e...
jasha... hajde... oh kalle bre...


Lyrics submited by GREJKOC
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018