A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dikur Ti Per Mua

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Dikur Ti Per Mua


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Bjondinë"


dikur ti per mua ishe mbreteresh po sot me nuk je as kurre sdo t jesh dikur ti per mua ishe sa krejt bota qka ka qen e imja ka qen edhe jotja dikur ti per mua ishe sa krejt jeta po ke qen genjeshtra doli e verteta
ref.
mos u kthe mos u kthe ti per mua me nuk je se ti zemren ma ke vra ti ke qesh kur une kam qa(x2) dikur ti per mua ishe mbreteresh por sod nuk je as kurr sdo e jesh dikur ti per mua ish sa krejt bota qka ka qene imja ka qen edhe e jotoja dikur ti per mua ishe sa krejt jeta po ke qen vereta doli genjeshtra ref2x mos u kthe mos u kthe ti per mua ma nuk je se ti zemren ma ke vra ti ke qesh kur une kam qa


Lyrics submited by Shpetim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018