A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Bjondin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Bjondinë"


smundem te mos qaj smundem te mos vuaj kur e di s eflokun tend e prek dor e huaj
bjondin bjondin gjithmone para syve mrrin(2here)
ref. edhe pse ti shkove kurr per te mos u kthy gjithmone do te mbetesh n'zemren time t'thym

smundem te mos mendoj per ty ne kete jete se gjysma e zemres te time ka mbet
bjondin bjondin gjithmone para syve mrrin
ref. edhe pse ti shkove kurr per te mos u kthy gjithmone do te mbetesh n'zemren time t'thym


Lyrics submited by Shpetimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018