A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Ku Je Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  39

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"15 Hite Nga Super Sonic"

Song from the album:

"Ku Je Ti"


x2
si tja bej kur sjam me ty shetis rrugve dit e nat
dashuria jon e paster si duket nuk paska fat

x2
faj nuk patem qe u dashtem dit e nat ne ishim bashk
mpate hy ne zmren time t paren her un kur te pash

Ref. x2:
ku je ti pse jam vetem
ku je ti mos me le
ku je ti pse jam vetem
ku je ti ku je ti


Lyrics submited by Erza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018