A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Mos U Kthe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/03/2013

2013-03-05T17:36:22

Dikur ti per mua ishe mbreteresh
Por sot me nuk je as kurr sdo te jesh
Dikur ti per mua ishe sa krejt bota
Qka ka qen imja ka qen edhe e jotja
Dikur ti per mua ishe sa krejt jeta
Por vdiqen genjeshtrat doli e verteta

Reff. 2her
Mos u kthe mos u kthe
Ti per mua me nuk je
Se ti zemren ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa

Dikur ti per mua ishe mbreteresh
Por sot me nuk je as kurr sdo te jesh
Dikur ti per mua ishe sa krejt bota
Qka ka qen imja ka qen edhe e jotja
Dikur ti per mua ishe sa krejt jeta
Por vdiqen genjeshtrat doli e verteta

Reff. 2her
Mos u kthe mos u kthe
Ti per mua me nuk je
Se ti zemren ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa

Reff. 2her
Mos u kthe mos u kthe
Ti per mua me nuk je
Se ti zemren ma ke vra
Ti ke qesh kur un kam qa


Lyrics submited by Tonchee   xoniii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018