A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Harroj Ditet Tona

Audio

Video Link

Meda - Harroj Ditet Tona


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Bjondinë"
ku je ku je
mori ku je
spo muj me t`pa
as nuk po `msheh

ku je ku je
mori ku je
ku meti besa
qe ma dhe

un ne fillim
te kam tregu
se ti ke qene
vetem per mu

ku je ku je
mori ku je
te lutem tash
moj mos me le

ku je ku je
mori llokum
un kam prit
prej teje shum

skam besu
e se kam dit
qe me je aq
e pa shupirt

qe sa koh sjem pa
merzia mka vra
eja qka po pret
zemra te therret (x2)

ku je ku je
mori ku je
ti prej meje moj
mos u fsheh

ku je ku je
qe mke harru
e nuk te bjen
ne mend per mu

nese pak me
dashuron eja
tlutem e me trego

ku je ku je
mori ku je
te lutem tash
moj mos me le

ku je ku je
mori llokum
un kam prit
prej teje shum

skam besu
e se kam dit
qe me je aq
e pa shupirt

qe sa koh sjem pa
merzia mka vra
eja qka po pret
zemra te therret (x2)


Lyrics submited by Mono
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018