A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Hajde Shpirto


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Pendohu"


Ndoshta eshte e tepert
me te than se tkam dasht
ndoshta skam nevoj met than
se ne zemer te kam pas
pendohu pendohu ktheju te vertetes mos u kthe per mua po per hir te vetes (2x)

ndoshta ska kuptim se prap po te therras
ndoshta eshte gabimi im qe prap po te therras
pendohu pendohu ktheju te vertetes mos u kthe per mua po per hir te vetes


Lyrics submited by Trimche-3nt
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018