A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Jetoj Vec Per Ty

Audio

Video Link

Meda - Jetoj Vec Per Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Pendohu"


kur ti vjen te une dhe doren ma zgjat dije se s më shuhet malli për ni natë e shkurt është nata e vogël është bota kur ti vjen te unë dhe thu jam e jotja
ref :Jeto veq për mua jetoj veq për ty se s më duhet jeta pa ata dy syë
ref :Jeto veq për mua jetoj veq për ty se s më duhet jeta pa ata dy syë


Lyrics submited by  kaltra
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018